O výpravách

 
Gastronauti touží po jiném cestování. Chtějí "ochutnávat" jiné země a nadšeně hltat gastronomické zážitky. Samozřejmě, že delikatesní sousta je třeba čas od času proložit kulturní památkou, historickým výletem, cyklistickou či pěší túrou, proplaváním se v moři. Cíl společnosti Mňam Tour zůstává však jednoznačný - ochutnávat nová jídla, pít nové nápoje, poznat a pochopit jiné kraje prostřednictvím jednoho z nejcharakterističtějších momentů - místní gastronomie.
 
Filosofií Mňam Tour je pořádat výpravy pro max.10-15 osob, pro foodie, gurmány a gastronauty, kterým představí kuchaře, farmáře, vinaře, pivaře, pekaře, uzenáře, koňakáře. Rozhodně se nechystáme pouze na návštěvu hvězdičkami oceněných "michelinských" restaurantů! Ty si může najít každý sám. My poskytneme nevídaný zážitek a vždy bude osobně přítomen Pavel Maurer a někdo z jeho týmu, kdo zná destinaci.
 
Smyslem Mňam Tour je objevovat nenápadné rodinné restauranty, zapadlé kvalitní hospůdky, vinice o nichž se nezmiňuje žádný velký průvodce, vesnická tržiště, skvělé lokální producenty, na které nenarazíte v žádném supermarketu.

V případě zájmu o uložení do naší databáze a zasílání Mňam Tour novinek nás prosím kontaktujte na emailovou adresu
anna@grand-restaurant.cz 
K vašemu restaurantu vede labyrint. Jakmile objevíte správnou cestu – obvykle nehledáte další.
Anonym
Top